Pravděpodobně Hledáte šaty, které budou lichotit vaši postavu bez ohledu na to, jaký tvar máte. Jste-li ve tvaru hrušky, budete vypadat skvěle v šatech s V-výstřihem nebo špagety popruh živůtek, který vám bude vypadat vyvážený. Vzdušný a rybí ocas šaty může být obtížné - vyhnout se tyto styly
. Vaše stehna a boky jsou relativně větší; a tak byste si měli vybrat šaty, které může v rovnováze vaši horní a dolní polovinu. Chcete-li to, měli byste jít s míčem šaty nebo-line stylu oblečení, nebo empírový šaty. Rozhodněte se pro šaty s kruhovým límcem, ohlávka výstřih, nebo bez ramínek výstřih. Můžete si také vybrat svatební šaty s diagonálním drapérie a nabral výstřihu. Vyhněte se sukně a jít na stylu off-rameno. Drž se od vysoké řezu a ohlávka krku, protože se bude vaše stehna a boky větší. Skládaný, shromáždili, a plné sukně zdůrazňují boky a stejně tak rovné a zaujatost střih šatů. Vyhněte se mořská panna svatební šaty taky.
Vyberte si šaty s detaily výše-pasu nebo květinové krajky živůtku. Můžete také přejít na organza svatební šaty s květinovým podestýlky a boční výstřihu. Budete vypadat skvěle v taft svatební šaty s krystalem a flitry navlékání korálků.

Edin Aktuality Profil Produkty Kontakt Podnìty
Erko
GARO
PAWBOL
Pøístroje pro pøímé a nepøímé mìøení k osazení na DIN. Nabídka mechanických nebo LCD èíselníkù. Repasované mechanické elektromìry pro osazení na elektromìrový køíž. Na poptání možné dodávky fakturaèních mechanický èi elektronických elektromìrù.
katalog    461 kB
SKYBOX
SEZ
VENTS
KIWA
PLOSKON
TREVOS